אודות

נקודת המפגש בין חדשנות לקמעונאות

קבוצת Bee הינה חברת אחזקות המתמקדת בפיתוח מוצרים ומותגים בתחום הקמעונאות בישראל ובעולם. החברה הוקמה במטרה לתת מענה לצורך בחדשנות בתחום הקמעונאות החכמה ומציגה רשת של פעילויות בתחום המסחר מתוך מטרה להציע ולשווק מוצרים ושירותים שעד עתה היו נחלתם הבלעדית של אוכלוסיות ספציפיות. החברה רואה בהנגשת מוצרים חדשים לקהלי יעד שעד כה לא יכלו ליהנות מהם עקב חסמים שונים כגון קיבעון מחשבתי, מחיר, גישה ולוגיסטיקה כבסיס להצלחתה ומקור כוחה. 

לחברה ישנם כיום ארבעה מותגים אותם היא מפתחת. פעילות המותגים פותחה לשוק הישראלי והן לשוק הרוסי בעל הפוטנציאל המשמעותי ובחלקם אף לשוק העולמי.  החברה פועלת מתוך מכנה משותף לחתירה מתמדת לשינוי הרגלי צריכה באמצעות שימוש בחדשנות והובלת מהפכת מחירים בשוק. כחלק מהחזון העסקי שלה, החברה פועלת ליצירת הרגלי צריכה חדשים והובלת הצלחות עסקיות. 

צוות מומחים ומשקיעים בעלי שם עולמי בארץ ובחו"ל

צוות החברה מורכב ממומחים ומשקיעים בעלי שם בתחום הקמעונאות בהובלת היזם אבי כץ אשר מביאים איתם ניסיון רב בנוסף לניסיון קיים בסחר בינלאומי ותפעול של מערכות מסחר חכמות. 

אודות אבי כץ

אבי כץ הינו יזם בעל חזון מקורי ומהפכני אשר שינה את הרגלי הצריכה בשוק הישראלי עם רשתות הקמעונאות שהקים תוך חתירה מתמדת לחדשנות, יצירת שינוי והובלת מהפיכת מחירים. בין היתר הביא לישראל את רשתות "הכל בדולר", ייסד את "כפר השעשועים" (רשת חנויות צעצועים), "ששת" (רשת חנויות לכלי בית) ואת החברות הציבוריות  "ורדינון טקסטיל בית" ו"נעמן  פורצלן". את השינוי הגדול ביותר הוביל עם הקמת רשת בתי הקפה "קופיקס" אשר מכרה תפריט עשיר ורחב של מוצרים במחיר של 5 שקלים אשר הושקה בסוף שנת 2013 ובשנת 2015 הפכה לחברה ציבורית הנסחרת בבורסה הישראלית. 

בהמשך הדרך הקים את רשת "סופר קופיקס".

בשנת 2009 הקים אבי כץ את חברת ההשקעות הקבוצתית "הגשמה" הנחשבת לגדולה מסוגה בעולם והיקף נכסיה עומד על כ 13 מיליארד שקלים והיא מונה כ 30,000 חברים. 

אודות לאוניד פוסמן

לאוניד הנו יזם, יועץ ואיש עסקים בעל הכרות מעמיקה וניסיון רב שנים בסחר בינלאומי בין ברית המועצות לבין ישראל. במסגרת עסקיו השונים הוביל ויזם מספר רב של שיתופי פעולה עסקים בין בכירי המשק הישראלי והרוסי בענף החקלאות ובענף התעשיה קלה.

לאוניד מכיר את תרבות הצריכה של העם הרוסי על בוריה ומזהה כבר מבראשית את השינויים בטעמם הקולינרי של הלקוחות ברוסיה. הדבר הפך אותו עם השנים למומחה בתחום ולהבאת מוצרים שונים מישראל לרוסיה תוך כדי תיווך וקישור של היבואנים המתאימים, אנשי עסקים ומשקיעים משתי המדינות.

אודות נרגיזה קדירוב

נרגיזה קדירוב משמשת כמשנה למנכל קבוצת Bee Smart Trade בעלת תואר ראשון לכלכלה , ותואר שני לגמולוגיה, האחראית בקבוצה על הפעילות באירו אסיה.
בעלת ניסיון בהקמת פרוייקטים בין לאומים,  בעלת רב ניסיון בסחר בינלאומי בענף הטקסטיל והיהלומים. בשנת 2019 נבחרה על ידי נשיא אוזבקיסטן להכלל כחברת כבוד ב"Oltin Daftar (מחברת זהב)" שהינה  תוכנית שנוצרה על ידי נשיא אוזבקיסטן ש.מ. מירזיאייב לבני ארצם החיים כיום במדינות שונות בעולם והמעורבים באופן פעיל בפיתוח אוזבקיסטן החדשה.

אודות נטעלי איזנברג

מנכ"לית קיו לוקחים הולכים, בעלת תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים, בעלת ניסיון רב בתחום הקמעונאות בישראל ובארה"ב, ניהול קניונים ומרכזי קניות עם התמחות בשיווק. כמו כן נטעלי שימשה בתפקידים בכירים בחברות תעשייתיות בתחום הבניה.

אודות אינה בר און

B.Sc, MBA של אוניברסיטת תל אביב

החל מ-2009 מייסדת ומנכ״לית של חברת תיירות מרפא ופרויקטים בתחום הרפואה.

אודות חגית שינובר-כץ

מנכ"לית X LAB DIAMONDS יזמית ואשת עסקים

בשנת 2013 הקימה את רשת בתי הקפה קופיקס שבה כיהנה כשותפה ומנהלת הסחר שלימים גם הורחבה לרשת סופרים ופתחה סניפים גם ברוסיה.

בשנת 2019 יזמה והקימה את רשת חנויות התכשיטים המשובצים יהלומי מעבדה אקס לאב דיימונדס ומכהנת כמנכ"לית החברה.

אודות ולדימיר סאדובין

כיהן במשך 14 שנים כמנכ"ל ושותף מנהל ברשת הסופר שהנה אחת מהגדולות ברוסיה – Azbuka Vkusa וממשיך עד היום להיות חבר בועד המנהל של הרשת. ולדימיר דורג על ידי עיתון קומרנסט, כאחד מהמנכ"לים המקצועיים ביותר בענף הקמעונאות במשך 8 פעמים ושייך לעשרת המנהלים המקצועניים המובילים ברוסיה. בשנת 2010 זכה ולדימיר סאדובין בפרסם יזם השנה על ידי ארנסט אנד יאנג.

מותגי החברה